Кошик:↓↑ Товарів (0) на суму 0.00 UAH

Є запитання - телефонуй 096 8855508 !!!

Шановні клієнти, сайт знаходиться на стадії наповнення та відображає далеко не весь асортимент товару. Якщо Ви не знайшли те, що хочете придбати - телефонуйте 096 8855508 !!!

Доставка

 Найкращим, найдешевшим і найшвидшим варіантом є доставка кур'єрськими службами на їхній склад в Вашому місті, при попередній передоплаті на банківський рахунок, наприклад Автолюксом, Новою Поштою, Нічним Експресом і т.д. Тарифи у всіх перевізників приблизно однакові. Вартість в основному залежить від ваги. А також від об'єму, оголошеної цінності та відстані. Перевізники мають представництва (склади) у більшості великих міст України. Навіть по кілька складів в одному місті. При оформленні замовлення в розділі "Адреса доставки" ми рекомендуємо Вам вказувати куди нам відправляти посилку. Наприклад "на склад Нової Пошти, №2, вул. Бережанська, 9". Дізнатися де і які склади і яких перевізників є у Вашому місті Ви можете на їхніх сайтах.

 Крім того не забувайте, що всі перевізники можуть здійснювати доставку до дверей, тобто, безпосередньо до Вашого дому. Звичайно це буде дорожче, в середньому десь так на гривень 30-40. Тому, якщо Ви хочете, щоб ми відправили посилку "до дверей" - то вказуйте це в розділі "Адреса доставки". Наприклад "доставка до дверей, просп. Свободи 9, кв. 12". (У нас по замовчуванню - доставка на склад, тому якщо Ви нічого не вказали - ми розцінюємо це як "доставка на склад").

 Що стосується оплати... Є два варіанти: 1. заплатити наперед (банківським переказом) і 2. заплатити готівкою при отриманні. В Україні є тільки два перевізники які надають послугу післяплати - це Нова Пошта та Укрпошта (оплата накладним платежем). Як ми сказали раніше - дешевше буде, якщо платити наперед. Тому, що при оплаті при отриманні Вам ще доведеться заплатити за перерахунок грошей назад. Звичайно при банківському переказі Ви теж сплачуєте комісію, але вона набагато менша ніж плата, яку беруть за переказ на Укрпошті та Новій Пошті. Наприклад на пошті за переказ 100 грн. Ви заплатите 5 грн. (5%), за 300 грн. - 14,40 грн (4.8%). (Порахувати комісію за переказ при доставці поштою можна  тут). Для порівняння - в банку комісія складає в середньому 1%. То ж разом Ви заплатите за замовлення, за доставку та ще й за переказ грошей. Що стосується зворотної доставки грошей на Новій Пошті, то тут ще цікавіше. Там цей процес відбувається трохи дивно - за технологіями середньовіччя. Ці гроші, які Ви заплатили за доставку - вони запаковують в пакет і відсилають його нам назад як цінні документи (замість того, щоб відіслати переказом). Звичайно при цьому потрібно заплатити за зворотну доставку плюс відсоток від суми. А це виходить в середньому гривень 10-15. От і рахуйте - доставка + зворотна доставка грошей. Тому ми рекомендуємо Вам здійснювати оплату наперед - банківським переказом.

Хімічні відмінності кришталю від скла

 В принципі, штучний кришталь є склом, в якому міститься певна кількість свинцю. У різних країнах нормативи ставлять різні вимоги до вмісту свинцю у склі, певне процентна кількість дозволяє назвати скло кришталем.

Детальніше...
Рейтинг@Mail.ru

Рейтинг@Mail.ru

Львівський каталог сайтів

Каталог MyList.com.ua

Яндекс.Метрика